bernský salašnický pes - chovatelská stanice Terra Tricolor

Aktuality 2009


29.12.2009příjezd Montyho


Dnes jsme si přivezli domů "opožděný vánoční dárek". Novým členem naší rodiny se stal Monte Christo Queen Elsa — zvaný Monty (bernský salašnický pes).


13.12.2009vánoční besídka v Žižicích


Borac Jack Záře démantů Tak jsme se poprvé zúčastnili předvánočního setkání berňáků pořádaného CHS Queen Elsa. Bylo to příjemné setkání páníčků a jejich pejsků, kterého si užili i naši kluci. My jsme tohoto setkání využili i k návštěvě štěňátek a k seznámení se s naším budoucím přírůstkem Monte Christem.


3. – 4.10.2009svod mladých Zárybničná Lhota


V neděli 4.10.2009 jsme se s Jackem zúčastnili svodu mladých a tím ho slavnostně uvedli do společnosti. Sobotní výstavy jsme se nezúčastnili, neboť mu nenarostl zub.


8. – 22.8.2009letní výcvikové soustředění Heroltice


bernský salašnický pes - Terra Tricolor S Ronem a Jackem jsme se poprvé zúčastnili výcvikového tábora v Herolticích. Poznali jsme tu hodně zajímavých lidiček a dozvěděli se spoustu užitečných věcí. Všichni jsme si to náramně užili. Hlavně nás překvapil Ron, který ve svém věku (9,5 roku) si hravě poradil s agility překážkami, které viděl poprvé v životě. Kluci se činili i během výstavy, která se konala v průběhu tábora. Při této výstavě se hodnotila spolupráce páníčků s pejsky. Jack ve třídě dospívajících obsadil nádherné druhé místo. O něco později získal Ron ve třídě otevřené rovněž nádherné třetí místo. Pro oba to byly jejich první poháry.


11.4.2009


V rámci socializace našich kluků jsme se rozhodli navštívit "domácí" krajskou výstavu v Mladé Boleslavi. Přestože to pro oba byla premiéra, kluci návštěvu výstavního mumraje zvládli na jedničku s hvězdičkou (až jsme byli překvapeni).


22.12.2008příjezd Jacka


Borac Jack Záře démantů V tento krásný předvánoční den jsme si domů k Ronovi přivezli nového člena naší rodiny, kterým se stal Borac Jack Záře démantů — zvaný Jack (bernský salašnický pes). Byl to ten nejhezčí "vánoční dárek". A tak se začala psát historie berňáků u nás.
bernský salašnický pes - Terra Tricolor


Vítáme Vás na stránkách našich psů plemene Bernský salašnický pes a křížence Rona.